FURNITURE / Tables / Salongsbord 5315194
nr 531 5194
Salongsbord
Lenght: ()
Nyrokoko, längd: 100, djup: 67, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 650
Monday June 30 2008
at 17:36:07
28/6 11:01:14
600 kr
30/6 11:46:42